تیر ۰۴ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

عوامل موثر بر قیمت گریتینگ ( بخش اول)

آیا می دانید چه عواملی بر قیمت گریتینگ تاثیر می گذارند؟ امروزه استفاده از گریتینگ فایبر گلاس بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که می دانید گرینینگ فایبر گلاس نسبت به گریتینگ های فولادی مقاومت و استحکام کمتری دارند و ممکن است به خاطر فشار های وارده ی سنگین و همچنین نیروهای وارد شده به گریتینگ، گریتینگ فایبر گلاس بشکند. با این حال در عملیات و پروژه هایی که مصالحی نظیر اسید سولفات در آنها بکار می رود بهتر است از گریتینگ های فایبر گلاس استفاده شود. تمامی این ویژگی ها بر قیمت گریتینگ موثر هستند. برای اطلاع بیشتر از عوامل موثر بر قیمت گریتینگ فایبر گلاس و همچنین عوامل موثر بر قیمت گریتینگ فولادی ضد زنگ می توانید مطالب قبلی سایت در رابطه با مقایسه قیمت گریتینگ را مطالعه کنید.

با توجه به قابل تطبیق بودن و قابلیت بازیافت گریتینگ فایبر گلاس به عنوان یک منبع، قیمت گریتینگ فایبر گلاس مورد بررسی قرار می گیرد.

به نظر شما چه عواملی ممکن است بر قیمت گریتینگ موثر باشد؟

در واقع حقیقت این است که عوامل بسیار زیاد و متفاوتی بر قیمت گریتینگ موثر هستند. و تمامی عوامل به یک اندازه بر قیمت گریتینگ موثر هستند. در حقیقت هیچ استاندارد صنعتی برای قیمت گریتینگ تعریف نشده است.

وقتی مشتریان و خریداران گریتینگ از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا می کنند عوامل زیر را در قیمت گریتینگ در نظر می گیرند.

موادی که در گریتینگ فایبرگلاس استفاده می شوند شامل

سیلیکا گرانول، نوعی لوله پلاستیکی و اسیتون، است که گریتینگ فایبر گلاس را به وجود می آورند و قیمت این مواد از جایی به جای دیگر و از زمانی به زمان دیگر تغییر می کند.

همچنین مسائل اقتصادی کشور ها و جوامع می تواند روی قیمت گریتینگ تاثیر گذار باشد. در فرایند تولید و طراحی گریتینگ برخی از تولید کنندگان گریتینگ از ترفند های به خصوصی استفاده می کنند که بکار بردن این موارد نیز بر قیمت گریتینگ موثر است.

modir

Write a Reply or Comment