آبان ۱۰ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
قیمت گریتینگ فایبرگلاس

چگونه از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنیم؟

همانطور که می دانید برای به دست آورن قیمت گریتینگ می توانید ابتدا با ویژگی ها و مشخصات بهترین محصولات گریتینگ از جمله گریتینگ های فایبرگلاس استفاده کنید تا بتوانید قیمت گریتینگ را به طور نسبی براورد کنید.

در مقالات قبل شما را با قیمت گریتینگ G001 Ningo 2006  و همچنین بهترین زمان براورد قیمت گریتینگ آشنا کردیم علاوه بر این ها می توانید نحوه اطلاع از قیمت گریتینگ را نیز بفهمید. البته ما در این مقالات شما را با قیمت گریتینگ به دلار آمریکا آشنا خواهیم کرد. اگر قصد اطلاع از قیمت گریتینگ را در ایران دارید می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید و از هزینه ها و قیمت گریتینگ اطلاعات لازم را به دست آورید.

آشنایی با قیمت گریتینگ Ningo 2006 G022

قیمت گریتینگ گفته شده در هر ۱۰ تن حدود ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد.

این نوع گریتینگ از جنس استیل و آبکاری شده است. و برای استفاده به عنوان در بسیار مناسب است.

مواد به کار رفته در این نوع گریتینگ شامل درجه استیل متوسط، ( مقدار پایین کربن)، و یا استیل ضد زنگ است.

سطح رویی این نوع گریتینگ یا رنگ شده است و یا از آبکاری داغ بر روی آن استفاده شده است.

روش تولید این نوع گریتینگ به چه شکلی است؟ این نوع از گریتینگ های استیل بسیار مقاوم اند و همچنین دوام بسیار بالایی دارند. علاوه بر این تولید گریتینگ های Ningo 2006 G022 با استفاده از جوشکاری ماشینی انجام می شود.   مانند بسیاری از گریتینگ های دیگر این نوع گریتینگ نیز ساخت کشور چین است.

سطح رویی این نوع گریتینگ به چه رنگ هایی است و از چه موادی برای روکش آن استفاده شده است؟

سطح رویی این نوع گریتینگ مشکی ، یا به رنگ خودش است و از آبکاری داغ DIP بر روی آن استفاده شده است. همچنین ممکن است با اسپری روی آن را پوشش داده باشند. اگر می خواهید از عوامل موثر بر قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنید می توانید مقالات قبل را مطالعه بفرمایید.

modir

Write a Reply or Comment