آبان ۰۳ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

چگونه از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنیم؟

قیمت گریتینگ به چه عواملی بستگی دارد؟ همانطور که قبلا هم گفتیم برای برآورد قیمت گریتینگ بهتر است ابتدا با کاربرد ها و ویژگی های مختلف گریتینگ ها آشنا شوید و سپس به بررسی قیمت گریتینگ بپردازید. در مقالات قبل شما را با قیمت گریتینگ در مدل های مختلف، بهترین زمان براورد قیمت گریتینگ، میانگین قیمت گریتینگ و همچنین عوامل موثر بر قیمت گریتینگ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر گریتینگ ها و همچنین قیمت خرید آن ها آشنا کنیم تا اطلاعات لازم در مورد قیمت گریتینگ را به دست آورید.

آشنایی با قیمت گریتینگ Ningbo مدل ۲۰۰۶- G052

قیمت گریتینگ این محصول بسیار ارزان و مناسب است.

مواد به کار رفته در این نوع گریتینگ شامل چه مواردی است؟

در این نوع گریتینگ ها از استیل های با کیفیت و تخت، استینلس استیل، صفحات مسی و صفحات آلومینیومی ساخته شده است.

قیمت گریتینگ در هر ۱۰ تن ۳۰۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار آمریکا است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید از نوعی گریتینگ به عنوان در و حفاظ استفاده شده است که علاوه بر جلوه و زیبایی که دارد بسیار مقاوم و با کیفیت است.

قیمت گریتینگ در اینجا نیز در هر ۱۰ تن از ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار است.

خصوصیات این نوع گریتینگ: این گریتینگ ها بسیار مستحکم و با دوام اند، در مقابل زنگ زدگی بسیار مقاوم اند. این گریتینگ ها توانایی های بسیار بالایی دارند. گریتینگ های Ningbo نیازی به نگهداری و رسیدگی های خاصی ندارند. اندازه های این نوع گریتینگ یکسان است. علاوه بر این ها این مدل از گریتینگ ها بسیار سبک هستند.

کاربرد گریتینگ Ningbo با توجه به قیمت گریتینگ

از گریتینگ به طور گشترده ایی در ساختمان های تجاری و یا اداری استفاده می شود. در برخی مناطق دیگر مانند سالن های نمایش و تئاتر ها، مترو ها، در شهرسازی، دکوراسیون داخلی، پیاده رو ها، پنجره های سیستم تهویه، لوح های تبلیغاتی و روکش های مختلف نیز از گریتینگ استفاده می شود.

modir

Write a Reply or Comment