خرداد ۱۲ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
اطلاعات قیمت گریتینگ

اطلاع از قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ برای کاربردهای مختلف متفاوت است، صفحه گریتینگ بسیار سخت و محکم است که بنا به میزان قیمت گریتینگ و کاربردی که دارد در انواع سقف ها و طاق ها مورد استفاده قرار می گیرد. گریتینگ در قدیم در پیاده رو ها و وسایل نقلیه سبک استفاده می شد. قیمت گریتینگ به عواملی مانند نیاز خریدار، کاربرد گریتینگ و همچنین ضخامت گریتینگ بستگی دارد.

عوامل موثر بر قیمت گریتینگ

  • ویژگی های گریتینگ

استیل کربن، رنگ مشکی

  • کاربرد های گریتینگ

استفاده در پیاده روها، سقف ها، رمپ ها، سقف پل ها، معبر ها، زهکشی فاضلاب ها، نیم اشکوب ها، کفپوش شیرجه، پله هاو … .

  • قابلیت های گریتینگ

نصب آسان، قابلیت برش و فرم دهی.

  • ویژگی های مکانیکی

کشش: ۵۸۰۰۰+/-  و بازده: ۴۲۰۰۰+/-

گریتینگ انتخاب بسیار خوبی است وقتی که پروژه ی شما خواستار مواد محکمی باشد که نخواهید آهن را مستقیما در معرض مواد زیست محیطی قرار دهید. قیمت گریتینگ هرچقدر هم که به نظرتان گران باشد باز هم استفاده از گریتینگ برای ساخت سقف های فلزی صنعتی و قفسه های فلزی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

علاوه بر موارد فوق گریتینگ برای ساخت و ساز های بزرگراه ها، فرودگاه ها، زمین و کف پل ها استفاده می شود. که در این نوع موارد قیمت گریتینگ کمی بالا تر از سایر مواردی است که از گریتینگ استفاده می شود.

صفحات گریتینگ کاربرد های بسیار زیادی دارد، صفحات گریتینگ بیشتر برای معابر، پله ها و سقف های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. صفحات گریتینگ قسمت هایی را در سقف باز می کند که به نور، مایع، هوا، گرما، و صدا در بین لایه های سقف نیاز دارند.

برای اطلاع از بازار جهانی گریتینگ و همچنین معرفی مزایای استفاده از گریتینگ می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

اگر در مورد قیمت گریتینگ و نصب آن هر نوع سوالی داشتید می توانید از طریق این سایت سوالات خود را مطرح کنید.

modir

Write a Reply or Comment