شهریور ۱۹ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

میانگین قیمت گریتینگ( بخش چهارم)

برای اطلاع از قیمت گریتینگ چه کارهایی باید انجام داد؟ همانطور که می دانید هیچ استاندارد مشخصی برای براورد قیمت گریتینگ موجود نیست. قیمت گریتینگ به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد به همین خاطر بهتر است تا برای براورد قیمت گریتینگ اول با مشخصات و ویژگی های گریتینگ آشنا شوید.

علاوه بر آشنایی با عوامل موثر بر قیمت گریتینگ، نحوه مقایسه قیمت گریتینگ و همچنین اطلاع از بازار جهانی گریتینگ می توانید با مطالعه مقالات قبل اطلاعات بسیار مفیدی در مورد میانگین قیمت گریتینگ به دست آورید.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مهمی در مورد قیمت گریتینگ و هزینه های مربوط به آن به دست آورید.

گریتینگ چیست؟

نزدیک به ۱۰۰ سال است که گریتینگ با استفاده از آهن آلات تولید شده است. گریتینگ صفحاتی سخت و محکم است که به راحتی آسیب نمی بیند. از گریتینگ بیشتر برای کف استفاده می شود. گریتینگ با اینکه صفحه ایی بسیار محکم است اما آب، صدا، نور، حرارت و هوا را از خود عبور می دهد. مراقبت و نگهداری از گریتینگ بسیار راحت و آسان است و در عین حال دوام و طول عمر گریتینگ بسیار بالا است. گریتینگ ها در رنگ ها، ابعاد و وزن های بسیار متنوعی تولید می شوند که کاربرد و استفاده از هر یک با دیگری متفاوت است. به دلیل دوام و استحکام بالای گریتینگ در محیط های پر رفت و آمد استفاده از آن به عنوان کفپوش بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

آیا می دانید گریتینگ با استفاده از چه موادی تولید می شود؟

برای ساخت گریتینگ مواد بسیار گوناگونی ممکن است به کار رود. که برخی از این مواد شامل استیل کربن، آلومینیوم و استیل ضد زنگ هستند. هر یک از این مواد فواید و ویژگی های مربوط به خود را دارند. استیل کربن برای محیط های پر رفت و آمد توصیه می شود، گریتینگ آلومینیومی سبک وزن، ضد زنگ و ضد جرقه است، همچنین گریتینگ های استیل ضد زنگ مناسب مکان هایی هستند که دمای محیط بالاست.

modir

Write a Reply or Comment