شهریور ۰۳ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

عوامل موثر بر قیمت گریتینگ( بخش ششم)

آیا می دانید چه عواملی می تواند بر قیمت گریتینگ موثر باشد؟ عوامل بسیار زیادی بر قیمت گریتیگ موثر هستند اما نمی توان به طور دقیق قیمت گریتینگ را براورد کرد. برای براورد قیمت گریتینگ می توان به عملکرد و استفاده های متنوع و گوناگون گریتینگ توجه کرد.

همچنین یکی دیگر از عواملی که بر قیمت گریتینگ موثر است این است که به جنس گریتینگ و ساختار آن توجه کنید تا راحت تر بتوانید از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با عوامل موثر بر قیمت گریتینگ می توانید مقالات قبلی را مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم شما با ویژگی های خاص و فوق العاده گریتینگ قالبی فایبر گلاس بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

وزن سبک و نصب آسان گریتینگ قالبی

وزن گریتینگ قالبی فایبرگلاس تقریبا حدود ¼ وزن گریتینگ های استیل است. این نوع گریتینگ ها بسیار سبک وزن هستند و دو نفری می توان آن ها را حمل و جا به جا کرد. علاوه بر این نصب گریتینگ قالبی فایبر گلاس بسیار آسان و بی دردسر است.

گریتینگ قالبی فایبر گلاس رسانا نیست و ضد جرقه الکتریکی است.

این نوع گریتینگ فایبر گلاس برای شرایط و مکان هایی که در مجاورت جریان برق قرار دارند بسیار مفید است و از بروز خطرات جلوگیری می کنند. گریتینگ های قالبی فایبرگلاس عایق کننده بسیار خوبی در مقابل جریان الکتریکی است و خطرات ناشی از شک الکتریکی را کاهش می دهد. علاوه بر این استفاده از گریتینگ قالبی فایبر گلاس برای مکان هایی که جرقه الکتریکی ساطع می شود بسیار مناسب است زیرا باعث جلوگیری از آتش سوزی ناشی از جرقه ها می شود.

گریتینگ قالبی فایبر گلاس ضد حریق است.

بیشتر گریتینگ های قالبی فایبر گلاس ضد حریق و آتشسوزی هستند بنابراین در هنگام براورد قیمت گریتینگ باید به این موارد نیز توجه داشته باشید.

سطح گریتینگ قالبی فایبر گلاس مانع از لیز خوردن می شود.

با وجود فواید و مزایای بسیار زیادی که گریتینگ فایبر گلاس دارد باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که گریتینگ های قالبی محیطی ایمن را برای شما فراهم می کنند تا به هنگام راه رفتن روی آن لیز نخورید.

modir

Write a Reply or Comment