مهر ۱۸ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
قیمت گریتینگ

آشنایی با قیمت گریتینگ Ningbo مدل ۲۰۰۶ G001

همانطور که می دانید برای براورد قیمت گریتینگ حتما باید با ویژگی های گریتینگ مورد نظرتان نیز آشنایی کافی داشته باشید. قیمت گریتینگ به چه عواملی بستگی دارد؟ با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد عوامل موثر بر قیمت گریتینگ به دست آورید. همچنین در مقالات قبل در مورد بهترین زمان براورد قیمت گریتینگ و همچنین میانگین قیمت گریتینگ اطلاعات بسیار مفید و عالی را در اختیارتان قرار دادیم که با مطالعه آن ها می توانید از قیمت گریتینگ و راه های براورد قیمت گریتینگ آگاهی های لازم را به دست آورید.

علاوه بر این با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات جالبی در خصوص مقایسه قیمت گریتینگ نیز به دست بیارید. با ما همراه باشید تا شما را با برخی ویژگی های گریتینگ آشنا کنیم تا از قیمت گریتینگ اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با گریتینگ Ningbo G001 و قیمت گریتینگ

ابعاد این نوع گریتینگ : از ۲۰ در ۳ تا ۱۰۰ در ۶ است.

جای پیچ طاق های گریتینگ ۱۲.۵، ۱۵، ۳۰، ۴۰ و ۶۰ میلی متر است. همچنین طبق خواست مشتری ها این ارقام قابل تغییر است.

مواد استفاده شده و جنس گریتینگ ها چیست؟ فولاد نرم و همچنین استیل ضد زنگ.

روکش این نوع گریتینگ چیست؟ بدون هیچ گونه مواد، رنگ شده و آبکاری DIP داغ شده است.

از این نوع گریتینگ در چه جاهایی استفاده می شود؟ پیاده رو ها، راهرو ها، سکو ها، پله ها، تولید فنس، استفاده در رمپ ها، ستون ها، پنجره ها،  و فنس کشی برای حفاظت حیاط و باغ، قفسه ها، قفسه های انبار و همچنین برای بسیاری از کاربرد های دیگر می توان از گریتینگ استفاده کرد.

قیمت گریتینگاین نوع گریتینگ ساخت کشور چین است و ظرفیت تولید این نوع گریتینگ ۱۰۰۰۰۰ و همچنین نصب این نوع گریتینگ بسیار آسان است که به وسیله جوشکاری و یا استفاده از بست نصب گریتینگ G001 انجام می شود.

قیمت گریتینگ G001 در هر ۱۰ تن ۳۰۰-۱۰۰۰ دلار آمریکا است.

modir

Write a Reply or Comment