شهریور ۱۱ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
میانگین قیمت گریتینگ

میانگین قیمت گریتینگ( بخش دوم)

آیا می دانید چطور می توانید از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنید؟ برای براورد قیمت گریتینگ بهتر است با گریتینگ های مختلف آشنایی داشته باشید تا بتوانید به درستی قیمت گریتینگ را براورد کنید. در مقالات قبلی شما را با عوامل موثر بر قیمت گریتینگ آشنا کردیم. تا با مطالعه این موارد بتوانید تا حدودی از قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنید.

البته همانطور که قبلا هم گفتیم نمی توان به طور دقیق گفت که قیمت گریتینگ چقدر است. زیرا بازار جهانی گریتینگ مدام در حال تغییر است. در ادامه با ما همراه باشید تا از اطلاعاتی که در مورد گریتینگ و ویژگی های آن مخصوصا گریتینگ فایبر گلاس به دست می آورید بتوانید با قیمت گریتینگ نیز آشنایی پیدا کنید.

همانطور که در مقاله قبل گفتیم میانگین قیمت گریتینگ بستگی به فواید و مضرات گریتینگ های قالبی نیز دارد اما جالب است بدانید که مضررات استفاده از گریتینگ های قالبی فایبر گلاس بسیار محدود و ناچیز هستند.

نصب گریتینگ های فایبر گلاس بسیار آسان است و خیلی نیازی به نیروی انسانی ندارد. به همین خاطر هزینه نصب گریتینگ های فایبر گلاس بسیار نا چیز است. گریتینگ های قالبی فایبر گلاس نیازی به تمیز کردن و رنگ کردن روزانه ندارد. در واقع گریتینگ خیلی نیازی به مراقبت و نگهداری ندارد.

وزن گریتینگ های فایبر گلاس بسیار سبک است و تقریبا وزنی شبیه به گریتینگ های استیل دارد. گریتینگ های فایبر گلاس بسیار اقتصادی هستند.

گریتینگ های قالبی فایبر گلاس به خاطر خاصیت ضد خورندگی که دارند در بسیاری از نقاط قابل استفاده هستند. و در شرایط سخت  آب و هوایی بهترین انتخاب این نوع گریتینگ ها هستند. نیروگاه ها و کارخانه های مواد شیمیایی می توانند با انتخاب گریتینگ های قالبی فایبر گلاس بهترین استفاده را از این نوع گریتینگ ها داشته باشند. یکی از فواید دیگر این مدل گریتینگ ها خاصیت ضد لغزندگی آن ها می باشد که به طبع بر قیمت گریتینگ نیز اثر گذار است.

modir

Write a Reply or Comment