تیر ۱۹ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

عوامل موثر بر قیمت گریتینگ ( بخش دوم)

اطلاع از قیمت گریتینگ یکی از عواملی است که در خرید گریتینگ بسیار نقش مهمی دارد برای اطلاع از قیمت گریتینگ مخصوصا گریتینگ های فایبر گلاس و همچنین عوامل موثر بر قیمت گریتینگ می توانید مطالب قبل را مطالعه کنید. همانطور که می دانید عوامل مختلفی بر قیمت گریتینگ بسیار موثر هستند مانند موادی که در گریتینگ ها استفاده می شود. هرچه این مواد کیفیت و دوام بالا تری داشته باشند قیمت گریتینگ نیز بالا تر خواهد رفت. در ادامه شما را با عوامل موثر دیگری بر قیمت گریتینگ آشنا خواهیم کرد.

گریتینگ های فایبر گلاس صنعتی با کیفیت تر از گریتینگ های فایبر گلاس ماشینی هستند. بنابراین صد در صدباید این احتمال را بدهید که قیمت گریتینگ صنعتی فایبر گلاس بیشتر از گریتینگ ماشینی فایبر گلاس باشد.

ذخیره و نگهداری از مواد گریتینگ عامل دیگری است که بر قیمت گریتینگ می تواند موثر باشد. قیمت گریتینگ در شرکت هایی که از گریتینگ و مسالح ساختمانی نگهداری می کنند کمتر از سایر نقاط در بازار گریتینگ است. برای تولید کنندگان گریتینگ بهترین کار فروش مستقیم گریتینگ است. عوامل دیگری که بر قیمت گریتینگ موثر هستند به مشتریان و خریداران گریتینگ بستگی دارد که گریتینگ را در چه سایز و یا اندازه ایی می خواهند و برای چه جور مکان هایی می خواهند از گریتینگ استفاده کنند.

قیمت گریتینگ های کوچک ارزان تر است زیرا تهیه و ساخت آنها آسان تر است. و همچنین با استفاده از گریتینگ های کوچک آسیب کمتری به گریتینگ وارد می شود. گریتینگ های بزرگ زود تر و راحت تر آسیب می بینند مخصوصا در هنگام حمل و همچنین نگهداری از آنها مشکل تر است. همانطور که متوجه شدید اندازه و سایز گریتینگ نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت گریتینگ هستند که اگر قصد خرید گریتینگ را دارید سعی کنید گریتینگ های کوچک تر را انتخاب کنید.

modir

Write a Reply or Comment