خرداد ۱۹ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
مقایسه قیمت گریتینگ

مقایسه قیمت گریتینگ

مقایسه قیمت گریتینگ بین گریتینگ های فولادی و گریتینگ های فایبر گلاس

اگر بخواهیم در مورد قیمت گریتینگ در صنعت صحبت کنیم، باید بدانیم که استخراج و انرژی دو عامل بیرونی و مهمی هستند که در این چند سال اخیر بسیار در قیمت گریتینگ نقش داشته اند و دو عاملی هستند که بسیار شناخته شده هستند. بین گریتینگ فولادی و گریتینگ فایبر گلاس کدام را انتخاب می کنید؟ پاسخ شما بستگی به عوامل بسیاری دارد که باید با شناخت تفاوت بین گریتینگ فولادی با گریتینگ فایبر گلاس و همچنین با آگاهی از فواید هر یک از این دو می توانید انتخاب کنید که برای پروژه ایی که قصد انجام آن را دارید کدام یک بهتر و برایتان کاربردی تر است.

اول از همه شما باید سوالاتی را از خود بپرسید

  • فکر می کنید که گریتینگ فولادی برای نصب در محل مورد نظرتان مناسب تر است یا گریتینگ فایبر گلاس؟
  • گریتینگ مورد نیاز شما چه فشاری را قرار است تحمل کند و چه مدت تحمل این فشار طول می کشد؟
  • قیمت گریتینگ فولادی برایتان به صرفه تر است یا قیمت گریتینگ فایبر گلاس؟
  • قیمت گریتینگ در بازار چقدر است؟
گریتینگ فولادی ضد زنگ
گریتینگ فایبر گلاس

برای اطلاع از بازار جهانی گریتینگ می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

در پروژه هایی که از اسید یا سولفات در آن استفاده می شود بهتر است که از گریتینگ فایبر گلاس استفاده کنید.

مقایسه قیمت گریتینگ در گریتینگ های ضد زنگ بسیار نکته ی مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. در مکان ها و محیط های نمناک، که گریتینگ باید فشار بسیار زیادی را هم متحمل شود گریتینگ های فولادی بهترین و قابل اطمینان ترین گزینه هستند. برای جلوگیری از اتصالات برق و یا شرایط دما و گرمایی بهترین انتخاب شما گریتینگ فایبر گلاس است.

گریتینگ فایبر گلاس هم مانند سایر مواد ممکن است در معرض عملیات فشرده و سنگین بشکند و دچار آسیب شود اما گریتینگ های فولادی به خاطر مقاومت و دوامی که دارند بسیار شناخته شده تر هستند.

علاوه بر این رقابت بسیار بالایی برای قیمت گریتینگ وجود دارد که مهندسان و افرادی که برای ساخت و ساز به گریتینگ نیاز دارند مدام در حال بررسی قیمت گریتینگ هستند.

modir

Write a Reply or Comment