شهریور ۱۵ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
قیمت گریتینگ قالبی

میانگین قیمت گریتینگ( بخش سوم)

چه عواملی بر قیمت گریتینگ موثر هستند؟ آیا می دانید قیمت گریتینگ چطور براورد می شود؟ پاسخ اینجاست: با توجه به بازار جهانی گریتینگ نمی توان قیمت گریتینگ را به طور دقیق بررسی کرد اما می توان با شناخت از کاربرد ها و مشخصات گریتینگ های قالبی قیمت گریتینگ را بررسی کرد. در مقالات قبل شما را با میانگین قیمت گریتینگ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد میانگین قیمت گریتینگ در اختیارتان قرار دهیم.

چه ویژگی هایی برا قیمت گریتینگ تاثیر می گذارد؟

همانطور که می دانید گریتینگ های قالبی خاصیت ضد لغزندگی و لیز خوردن را دارند. هنگامی که روی گریتینگ های فایبر گلاس قدم بردارید به هیچ وجه لیز نخواهید خورد به همین خاطر در مکان هایی که رطوبت زیاد است و احتمال لیز خوردن شما وجود دارد گریتینگ های قالبی باعث می شوند لیز نخورید و مشکلی برایتان پیش نیاید. این ویژگی گریتینگ های فایبر گلاس یکی از مهم ترین فوایدی است گه بر قیمت گریتینگ نیز موثر است.

به دلیل اینکه مواد اولیه در ساخت گریتینگ های قالبی فایبر گلاس بسیار با کیفیت هستند به همین خاطر نیز دوام و استحکام گریتینگ های قالبی بسیار بالا هستند. استفاده از گریتینگ های قالبی به عنوان کفپوش این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی بر روی آن قدم بردارید.

تولید کنندگان گریتینگ های قالبی انواع مختلفی از گریتینگ را تهیه و تولید می کنند به همین خاطر شما باید به دنبال گریتینگ های با کیفیت تر و همچنین آن هایی که از لحاظ اقتصادی گیمت گریتینگ کمتر و به صرفه تری دارند باشید.

از گریتینگ های ERP در کارخانه های شیمیایی بیشتر استفاده می شود. مخصوصا در کارخانه هایی که از نفت و مواد شیمیایی به کار می رود بهتر است از این نوع گریتینگ ها استفاده شود.

modir

Write a Reply or Comment