شهریور ۲۴ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
مناسب ترین قیمت گریتینگ

میانگین قیمت گریتینگ( بخش پنجم)

آیا می دانید چطور از میانگین قیمت گریتینگ اطلاع پیدا کنید. با توجه به بازار جهانی گریتینگ نمی توان به طور مشخص از هزینه های نصب و خود قیمت گریتینگ اطلاعات دقیقی داد. اما با اطلاع از عوامل موثر بر قیمت گریتینگ و همچنین نحوه مقایسه قیمت گریتینگ می توانید اطلاعات بسیار مهمی را در خصوص براورد هزینه و قیمت گریتینگ به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا با میانگین قیمت گریتینگ بیشتر آشنا شوید. و اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی ها و خصوصیات گریتینگ به دست آورید.

انواع گریتینگ

با شناخت انواع گریتینگ می توانید راحت تر به مقایسه قیمت گریتینگ بپردازید.

گریتینگ های استیل بهم جوش خورده: این نوع گریتینگ ها از ذوب کردن گریتینگ های شطرنجی بدست می آیند. قیمت گریتینگ استیل جوش خورده از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است. این نوع گریتینگ ها برای استفاده در پیاده رو ها، قالب های نیم اشکوب و به طور کلی در صنعت و تبلیغات به کار می روند.

گریتینگ های پرچ شده: قیدی ترین و مهم ترین طراحی و نوع گریتینگ مربوط می شود به گرتینگ های پرچ شده. این نوع گریتینگ بیشتر مناسب استفاده در مکان های پر استرس است مانند: طبقات موجود در تاسیسات، نیم اشکوب ها، بزرگراه ها و پل ها، و جاهایی که به گریتینگ های محکم و مقاوم نیاز است. سطح این نوع گریتینگ ها برای پیاده روی بسیار مناسب است. این نوع گریتینگ ها معمولا از جنس آلومینیوم و استیل ضد زنگ هستند.

گریتینگ های ضخیم آلومینیومی: این نوع گریتینگ ها بسیار سبک اند و در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند. قیمت گریتینگ آلومینیومی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه و ارزان است. نصب این نوع گریتینگ بسیار آسان و علاوه بر این ها این نوع گریتینگ بسیار مقاوم و با دوام است همچنین دارای خاصیت ضد لغزندگی، ضد خوردگی و پوسیدگی و ضد مغناطیسی است به همین خاطر راه رفتن روی آن بسیار آسان است.

با توجه به نکات ذکر شده اگر باز هم در مورد قیمت گریتینگ سوالی داشتید و می خواستید از قیمت گریتینگ به شکل دقیق تری اطلاع داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

modir

Write a Reply or Comment