اسفند ۰۴ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

گریتینگ مناسب برای پیاده روها و سکوی ایستگاه ها

در مقالات بسیاری با شما درباره قیمت گریتینگ و انواع مختلف گریتینگ های موجود در بازار صحبت کرده ایم و اطلاعات مفیدی در زمینه گریتینگ به شما داده ایم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتر و مفیدتری از گریتینگ و کاربردهای متنوع آن کسب کنید با ما در ادامه همراه باشید. در این بخش می خواهیم شما را با گریتینگ های قابل استفاده در پیاده رو ها و سکوی ایستگاه ها صحبت کنیم.
گریتینگ استیل برای ساخت پیاده روها و سکوی ایستگاه ها به طور گسترده به کار برده می شود. مواد گریتینگ استیل می تواند از جنس آلومینیوم، فایبر گلاس، گریتینگ گالوانیزه شده، استیل ضد زنگ ، استیل معمولی و سایر موارد باشد. مواد و مشخصات فنی گریتینگ ها می تواند بر اساس خواسته و نیاز مورد استفاده تغییر کرده و بر آن اساس عرضه گردد.
پر طرفدارترین و رایج ترین عملکرد و مورد استفاده گریتینگ به عنوان محصولی برای ساخت کف مجتمع ها می باشد. با تنوع گسترده ای که گریتینگ ها در خصوص حالت های مشبکی، طرح ها، عمق و هم چنین ظرفیت تحمل بار دارند، به  شرایط تحمل وزن و فشار موجود دسترسی پیدا خواهند کرد.گریتینگ پیاده روها ورق یکپارچه فلزی است که با فرآیند شکل دهی سرمایشی به شکل مشبک و کانال برعکس ساخته می شوند. تار و پود این کانال سطحی است که بر روی آن راه می رویم و دارای حفره های متصل به هم بزرگ می باشند که با منافذ چسبندگی کوچک احاطه شده اند. فلانژ های بسط داده شده ، میزان بار اعمال شده را تحمل می کند.
گریتینگ سکوی ایستگاه ها معمولا با استیل مسطح Q235 و استیل های مربعی ۵*۵، ۶*۶، و ۸*۸ به عنوان میله های گریتینگ استفاده می شود. این‌ نوع گریتینگ اغلب از نوع مسطح گریتینگ استیل جوشکاری شده استفاده می کند. از این نوع گریتینگ به طور عمده در کارخانه ها، کارگاه ها، معادن و انواع سکوها استفاده می شود. و هم چنین جایگزین محصولات ساخت و ساز جدید می باشد.
ویژگی ها و‌ مزیت ها گریتینگ
منافذ چسبندگی اطراف گریتینگ، مقاومت خوبی در برابر لغزش در همه جهت ها و در تمام شرایط جوی ارائه می دهد. حفره های بزرگ ، حداکثر تخلیه ضایعات را امکان پذیر می سازد و بر اساس عرض کانال باعث می شود که تا ۵۰ درصد تهویه و انتقال هوا صورت گیرد. این گریتینگ به دلیل حالت ارتجاعی سطحی که دارد باعث می شود عملکرد نظافت خودکار در آن ایجاد شود. طراحی سبک این گریتینگ ، مقاومت بالایی در برابر نسبت وزنی ارائه می دهد. طول عمر بالای این محصول نیازمند سرویس و نگهداری کمی می باشد. نصب ساده و‌مقرون به صرفه این گریتینگ به عنوان پیاده رو ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با ما همراه باشید تا در مقالات بعدی اطلاعات بیشتری در مورد قیمت گریتینگ و مطالب مفیدی در مورد آن برای شما تهیه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت گریتینگ می توانید به سایت مراجعه نمایید و مقالات موود در سایت را مطالعه نمایید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و درمورد قیمت گریتینگ اطلاعات کسب کنید.

modir