اردیبهشت ۱۱ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

گریتینگ قطعه ای یا پلانک

همانطور که می دانید گریتینگ انواع متفاوتی دارد که هر یک با به کاربری ایده ها و ترکیب انواع فلزات با هم نوع جدیدی از گریتینگ تولید می شوند که قابلیت تازه و بهتری را ارائه می دهند و رضایت بیشتری را در میان مصرف کنندگان به همراه دارند. گریتینگ قطعه ای یا پلانک نیز یکی از همین نوع محصولات می باشد. در ادامه به توضیح مختصری در مورد این نوع گریتینگ می پردازیم.

گریتینگ قطعه ای محصولی است که ساختاری یک تیکه دارد و این نوع ساختار جا به جایی راحت و برش آن را به آسانی امکان پذیر می کند. ساختار این نوع گریتینگ از فلز ورق پانچ شده یا آلومینیوم های برآمده و منفصل به وجود آمده است. این نوع گریتینگ قطعه ای فلزی فرم دیده شده در تمام فلز آبکاری ها، ظروف ضد زنگ و استیل هموار و آلومینیوم در دسترس می باشد. این قطعه های تطبیق پذیر در انواع مختلفی وجود دارد و طول و عرض متفاوتی تقریبا برای هر کاربرد دارند.

ساختار قطعه ها چندین نوع گزیده های تنظیم کانال، برخی گزیده های قفل داخلی و سبک های رهگذر با صفحه شصتی یکپارچه را شامل می شود. گزیده های قطعه ها در گریتینگ قطعه ای  با سطح دهانه داری که مستطیل الماسی چهارگوشه، چاک دار یا شکل گردی دارند به همراه سطح های توپر وجود دارند. بیشتر گریتینگ قطعه ای سبک وزن هستند و به طور مشخص مقاومت لغزش سطح این نوع گریتینگ از سبک های گریتینگ مشبک دار بیشتر است. با توجه به اینکه قابلیت این نوع گریتینگ از دیگر گریتینگ های موجود در بازار بیشتر است، قیمت گریتینگ قطعه ای نیست با توه به ویژگی های آن و عدم لغزش روی آن بیشتر خواهد بود.

برای راحت کردن انتخاب شما می توانیم پیشنهاد کنیم که در سایت بر روی عکس های ارائه شده کلیک کنید و انواع گریتینگ را با قیمت گریتینگ مشاهده نمایید. در صورتی که قیمت گریتینگ در سایت موجود نبود می توانید قیمت گریتینگ را از همکاران ما جویا شوید.

modir

Write a Reply or Comment