اردیبهشت ۰۲ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
گریتینگ استنلس استیل

گریتینگ فلزی و گریتینگ استیل

گریتینگ یکی از محصولاتی است که کمک فراوانی به جوامع امروزی و دنیای پر جمعیت امروز کرده است. گریتینگ ها با طرح ها و تنوع مختلفی که دارند خیلی زود مورد استفاده قرار گرفتند و در بسیاری از امورد پرکاربرد و محبوب شدند، اما باید توجه کرد که این محصول با توجه به بالا رفتن محبوبیت و کاربرد مناسب آن، قیمت گریتینگ نیز به تدریج بالا رفته است. اما با توجه به کارایی زیاد و مناسب آن مطمئنا قیمت گریتینگ خیلی قابل چشم نخواهد بود.

در این مقاله می خواهیم مدل گریتینگ فلزی را برای شما شرح دهیم و اشاره کوچکی به گریتینگ استیل نماییم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

گریتینگ فلزی

این گریتینگ با سطح سرپوشیده در مناطق عمومی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که شرایط مورد نیاز فنی باید مطابق با اصول خاص معماری باشد. این گریتینگ به گونه ای است که قابلیت ضد لغزش و سر خوردن و هم چنین قابلیت جابه‌جایی دارد در حالی که بین میله های آن فاصله ای وجود ندارد تا از افتادن اشیا یا گیر کردن کفش جلوگیری شود.

این گریتینگ برای استفاده در محیط های سرپوشیده ایده آل می باشد. وجود شکاف های جانبی این گریتینگ باعث آسان شدن نصب آن ها می شود. این گریتینگ برای پیاده روی حتی با پای برهنه نیز مناسب می باشد و طراحی استیل ضد زنگ باعث می شود که بتوان از آن حتی در استخرها نیز استفاده کرد.

گریتینگ استیل

این گریتینگ دارای قابلیت تخلیه و جابه‌جایی خوبی دارد و معمولا از این گریتینگ ایمنی برای موارد از پیش مونتاژ شده مانند داربست ها، نردبان ها و پلکان های خودروهای صنعتی استفاده می شود.

با توجه به مطالب گفته شده در بالا گریتینگ هم مقاومت و هم کارایی بالایی دارد. در صورت آنکه خواهان دانستن قیمت گریتینگ و انواع متنوع آن هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید.

modir

Write a Reply or Comment