بهمن ۱۶ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

چگونه گریتینگ فلزی مناسب برای کاربردهای خاص انتخاب کنیم؟

در مقالات گذشته در مورد انواع گریتینگ و قیمت گریتینگ صحبت کرده ایم و اطلاعات مفیدی به صورت مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در این مقاله می خواهیم به مواردی بپردازیم که انتخاب گریتینگ فلزی را برای شما راحتتر می کند. در ادامه به تمامی آنها اشاره می کنیم.
پیشگامان و شناخته شده ترین سازندگان و صادرکنندگان گریتینگ فلزی همواره خط تولید خود را بهبود می بخشند و طرح ها و ‌مدل های جدید برای کاربردهای روز افزون توسعه می دهند. از دهه ۱۹۹۰ سازندگان گریتینگ به بسیاری از مشتریان خود در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، ژاپن، اروپا و سایر کشورها و قاره ها خدمات ارائه می دهند.
چندین دهه می باشد که از گریتینگ فلزی در سطوح ساختمان های صنعتی و تجاری استفاده می شود. در بسیاری از موارد، گریتینگ های فلزی جایگزین صفحات دیگر شده اند. از طرفی گریتینگ فلزی استحکامی همچون سایر صفحات مستحکم. فلزی دارند اما سبک وزن تر می باشند. از طرف دیگر، گریتینگ فلزی به خاطر درصد بالایی از فضای خالی که دارد باعث به وجود آمدن نظافت خودکار و تهویه مناسب می شود. به طور خلاصه، گریتینگ ویژگی هایی دارد که در صفحات دیگر وجود ندارد.
چگونه می توانیم گریتینگ میله ای برای کاربردهای خاص انتخاب کنیم؟
قبل از انتخاب گریتینگ فلزی ، چندین عامل وجود دارد که باید مد نظر قرار دهید. ابتدا،  باید محیط هایی که در آن ها از گریتینگ فلزی استفاده می شود را مشخص کنیم. اگر محیط مورد نظر خیس است و باید ضد لغزش باشد ، گریتینگ آلومینیومی یا استیل ضد زنگ در بلند مدت می تواند انتخاب بهتری باشد. ثانیا باید میزان عبور و مرور بر روی آن مورد توجه قرار گیرد. به طور معمول، فاصله بین میله زیرین باید به حد کافی باشد. با این حال اگر عبور‌ و مرور بر روی گریتینگ بسیار زیاد است، باید فاصله ۷/۱۶ یا “۱/۲ را در نظر بگیرید.
چگونه می توان نوع گریتینگ فلزی را تشخیص و توضیح داد؟
هنگامی که گریتینگ فلزی انتخاب کرده اید ، شاید توضیح ‌مشخصات آن سخت باشد. ابتدا باید جنس آن را بگویید. سه حالت برای جنس گریتینگ وجود دارد. نیمه کربن نیمه استیل، آلومینیوم و استیل ضد زنگ. در نوع کربن استیل، معمولا پس از ساخت ، پوشش گالوانیزه یا PVC بر روی آن قرار می گیرد. مورد بعدی فاصله بین میله های زیرین و میله های مشبک می باشد. فاصله بین میله های مشبک می تواند ۴ یا ۲ اینچ باشد و فاصله ای به غیر از این، مجاز نمی باشد. فاصله های میله های زیرین باید ” ۱۹/۱۶، “۱۵/۱۶، ” ۱۱/۱۶، “۷/۱۶ یا ” ۱/۲ باشد. مورد بعدی این است که باید حداکثر ظرفیت تحمل بار یا کاربردها را مشخص کنید. مورد بعدی شرایط سطح گریتینگ مورد نیاز می باشد. گریتینگ شیاردار برای شرایط ضد لغزش ایده آل می باشد.
چگونه می توانیم از گریتینگ فلزی استفاده کنیم؟
گریتینگ های فلزی در سطوح نیروگاه ها و کارخانه های صنعتی، درپوش فاضلاب و تهویه هوا محبوب و پر کاربرد می‌باشد. به علاوه ، می توان از آن ها به عنوان حصار برای اماکن مسکونی و تجاری استفاده کرد.

با ما همراه باشید تا هرچه بیشتر شما را در مورد کاربرد و قیمت گریتینگ و موارد مهم آن آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات در مورد قیمت گریتینگ می توانید به مقالات موجود در سایت مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

modir