بهمن ۱۹ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

گریتینگ دندانه دار از نوع دارای ضد لغزش بالا

تا به امروز مقالات زیادی در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ برای شما آماده کرده ایم و به موضوعات مختلفی در خصوص گریتینگ و قیمت گریتینگ پرداخته ایم. در این مقاله قصد داریم شما را با نوع جدیدی از گریتینگ آشنا کنیم که گریتینگی با ضد لغزشی بالا می باشد و از نوع گریتینگ دندانه دار محسوب می شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

همانطور که مطلع هستید بسیاری از کارخانجات گریتینگ های متنوعی تولید می کنند اما شرکت ما قادر هست که گریتینگ های دندانه داری بسازد که ضد لغزشی بسیار بالایی دارند و از لغزش جلوگیری می کنند. این نوع گریتینگ دندانه دار شامل محافظ های ضد لغزش بسیار بالایی در محیط های لغزنده می باشد. می توان برای نمونه به مکان هایی اشاره کرد که در آنها سرازیر شدن روغن زیاد اتفاق می افتد، گریتینگ دندانه دار با خاصیت ضد لغزشی بسیار برای این نوع مکان ها مناسب است. قابل توجه است بدانید این نوع گریتینگ نه تنها برای مکان هایی که دارای روغن کاری بلکه برای مکان های بیرونی نیز که وجود برف و یخ زدگی باعث ایجاد مشکل می شوند مناسب می باشد.

گریتینگ دندانه دار همانند گریتینگ ساده انواع متنوعی دارد که جالب است اشاره کنیم دو مدل از آنها دارای میله های گرد می باشند و امروزه در بازار در دسترس هستند. در این دو نوع هر گونه میله های تحمل بار با میله های گرد تعویض شده اند زیرا این امر باعث می شود که وزن خود گریتینگ را پایین نگه دارد. قابل توجه است که این تجهیزات برای توری های باز با ۱۵ میلی متر قطر هر دایره توری کاملا منطقی و راضی کننده می باشند. این نوع گریتینگ ها به طور ویژه برای صنایع ساحلی کنار دریا طراحی می شوند.

همینطور قابل ملاحظه است بدانید یک نوع دیگر از گریتینگ ضد لغزش با میله های تحمل بار موجود می باشند که این میله ها ارتفاع ۲۵ تا ۶۰ میلی متر دارند، این گریتینگ ها به منظور جلب رضایت شما برای تجهیزات باربری مناسب می باشند. نکته جالب گریتینگ های ضد لغزش این است که این نوع گریتینگ تنها برای جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان به وجود آمده و در خصوص رفع نیاز های ویژه و درخواست های مشتریان ساخته شده اند.

حال به نوع دیگری از این گریتینگ ضد لغزش می پردازیم که با فشار جوشکاری گریتینگ و یک تور با عرض ۳۳×۵۰ میلی متر ساخته شده اند. قابل توجه است بدانید که ارتفاع این نوع میله های تحمل بار  موجود در بازار ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۵ میلی متر می باشند.  نکته قابل توجه این است که عرض استاندار آنها باید ۱۰۰۰ میلی متر باشد.

در این مقاله سعی داشتیم شما را با گریتینگ با قابلیت ضد لغزش بسیار زیاد آشنا کنیم و به انواع مختلف آن اشاره کردیم. با ما همراه باشید تا مقالات بیشتری در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت گریتینگ می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و با همکاران متخصص ما در ارتباط باشید.

modir