فروردین ۰۷ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

گریتینگ ایمنی

گریتینگ ایمنی شاید نامی باشد که تا به حال به آن توجه نکرده باشید اما امروزه این نوع گریتینگ از درخواست و تقاضای بالایی برخوردار است. زیرا هم قیمت گریتینگ مناسب می باشد و هم ایمنی عمومی را بالا می برد. با ما همراه باشید تا شما را با گریتینگ ایمنی آشنا کنیم.

ابتدا برای آشنایی شما با گریتینگ ایمنی چند مورد از انواع آن را بیان می کنیم. چند مورد از گریتینگ های ایمنی عبارتند از گریتینگ تخته ای استاندارد، گریتینگ پلکان، پله های نردبان، کانال های پیاده روی و صفحه مسطح کف برای کاربردهای صنعتی. از عواملی که باعث می شود گریتینگ ایمنی می تواند انتخاب خوبی باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گریتینگ ایمنی همانند انواع دیگر گریتینگ ها در برابر سر خوردگی و لغزش مقاومت بالایی دارد.

قیمت گریتینگ ایمنی بسیار مقرون به صرفه است.

این نوع گریتینگ ها سبک وزن هیتتند و به هنگام نصب فرد را اذیت نمی کنند.

گریتینگ های ایمنی چند منظوره می باشند.

جالب است بدانید گریتنیک های ایمنی به سرویس و نگهداری زیادی نیاز ندارد.

این نوع گریتینگ ساخته شده از مواد مرغوبی است که نسبت به استحکام وزن بالایی دارند

قابل توجه است بدانید که تمام گریتینگ های ایمنی با مواد اولیه سازنده زیر ارائه می شوند:

استیل گالوانیزه شده، استیل HRPO، آلومینیوم کارخانه ای ، استیل ضد زنگ

گریتینگ ایمنی دک‌اسپن با ماتریس های استاندارد دندانه دار ساخته می شوند که چسبندگی و مقاومت در برابر لغزش استثنایی و منحصر به فردی در تمام جهت ها ارائه می دهند.

گریتینگ ایمنی اپن‌گریپ با الگوی یکدست روزنه های برجسته ای ساخته می شود که با سوراخ های مقاوم در برابر لغزش احاطه شده اند.

گریتینگ ایمنی ترد‌گریپ دارای سطحی با صدها روزنه می باشد که مقاومت بی نظیری در مقابل سر خوردن و لغزش در تمام جهت ها ارائه می دهد.

مواد اولیه به کار رفته در ساخت گریتینگ ایمنی به صورت زیر می باشد.

استیل ۱۱ ، ۱۳ یا ۱۶ ( گالوانیزه شده یا HRPO )

آلومینیوم ۵۰۵۲ -H32

استیل ضد زنگ ۳۰۴

اندازه های صفحات استاندارد گریتینگ ایمنی

۳′-۰ × ۱۰′-۰

گریتینگ ایمنی الماسی مناسب برای کاربردهای سنگین

گریتینگ الماسی برای کاربردهای سنگین که ظرفیت تحمل بار بسیار بالایی دارد از مواد اولیه سازنده و طرح مشابهی با گریتینگ ایمنی الماسی استفاده می کند، اما نکته ای آن را متفاوت می کند، عریض تر بودن، طویل تر بودن و ضخیم تر بودن آن است که در کاربردهای صنعتی باعث می شود بار بیشتری تحمل کند. هم چنین دارای الماس های ۲ ، ۳ ، ۵ ، ۶ و ۸ می باشد و عرض آن نیز از ۹ اینچ و عمق آن از ۴ اینچ شروع می شود. این نوع گریتینگ نسبت به گریتنگ های ایمنی دیگر بسیار مستحکم تر و با دوام تر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از گریتینگ ایمنی و قیمت گریتینگ می توانید به سایت مراجعه نموده و یا می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از قیمت گریتینگ و انواع گریتینگ های موجود در دسترس سوال کنید.

modir