اردیبهشت ۲۳ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

گریتینگ های الکترو فورج

تا به حال در مقالات متفاوت شما را با انواع گریتینگ های مختلفی اشنا کرده ایم و در مورد قیمت گریتینگ با شما سخس گفته ایم. همانطور که بسیاری از عزیزان می دانند قیمت گریتینگ با توجه به ویژگی های هر نوع متفاوت گریتینگ و کارایی که دارد متفاوت می باشد و قیمت گریتینگ بیشتر بر حسب طراحی که آن نوع گریتینگ دارد و موادی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد محاصبه می شود. علاوه بر قیمت گریتینگ یکی از عوامل مهمی که باید در حین خرید گریتینگ به آن بپردازید کارایی هر نوع مدل متفاوت گریتینگ می باشد. در واقع کاراریی های متفاوت این نوع گریتینگ هاست که آنها را تبدیل به محصولاتی ویژه نموده است. برخی با مقاوت بالا در برابر سرخوردگی و برخی با مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی وجود دارند. در واقعا این شما هستید که با اعتماد به شرکت ما که چندین سال است در این حوزه فعالیت حرفه ای می کند می توانید بهترین ها را برای خود فراهم کنید. می توانید در صورت شناخت بهتر انواع گریتینگ به نمونه کارها در سایت مراجعه نمایید.

در این مقاله می خواهیم شما را با گریتینگ های الکترو فوج آشنا کنیم. گریتینگ های الکترو فوج در واقع همان گریتینگ های استیل و ضد زنگی هستند که بیشتر در صنایع استفاده می شوند. در زیر به توضیح آنها می پردازیم:

گریتینگ های الکترو فورج در بخش های صنعتی و هم‌ چنین صنایع مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده، قابل توجه است که این نوع گریتینگ ها به طور خاص برای تمام انواع کاربردهای معماری طراحی و بهینه شده است. استفاده از این نوع گریتینگ ها در معماری امروزه به حدی در کش.رهای پیشرفته فراوان شده است که دیگر کمتر کسی از روش های سنتی استفاده می کند. گریتینگ های الکترو فورج از جنس استیل، استیل ضدزنگ (استنلس) و آلومینیوم ساخته می شوند.

بدون شک جالب خواهد بود که بدانید نحوه تولید تسمه های حامل این گریتینگ ها که به شدت در مقابل فشار مقاوم می باشند و خاصیت ضد لغزش دارند ، ساختار مستحکم و بدون از هم گسستگی گریتینگ را تضمین می کند. توزیع بار بر روی گریتینگ بهینه شده است. بنابراین، برش های مساوی که در قسمت ساخت و ساز باید انجام شوند کمترین تاثیری بر ثبات و کارآیی و راندمان ساختار گریتینگ نخواهد داشت.

انواع مختلف گریتینگ الکترو فورج

نحوه ساخت گریتینگ، تسمه های حامل، تسمه های طولی و عرضی بر اساس نوع کاربرد مورد نظر تعیین می شود. گریتینگ های الکترو فوج دندانه دار قبل از تعیین نوع کاربرد به صورت X طراحی می شود.

مشخصات فنی گریتینگ های الکترو فورج

تسمه حامل : این تسمه از استیل تخت ۷۰ در ۵ میلی متر ساخته شده است.

تسمه طولی : تسمه طولی گریتینگ الکترو فوج میله هایی با ضخامت ۳۳ میلی متر دارد.

تسمه عرضی : میله تخت ۳۰ در ۵ میلی متر در تیمه عرضی این نوع گریتینگ تعبیه شده است.

مشخصات فنی گریتینگ : P 570 – 33/33 -5

کیفیت جنس استفاده شده : S355J2G3

رنگ : پوشش فسفات روی خاکستری

modir

Write a Reply or Comment