بهمن ۰۶ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

گریتینگ های استیل چگونه هستند؟

بدون شک می دانید که گریتینگ چیست و با مراجعه به مقالات پیشین ما با انواع آن نیز آشنا خواهید شد. آیا تا به حال اسم گریتینگ استیل را شنیده اید؟ اگر نه پس مقاله زیر را به دقت بخوانید. گریتینگ استیل نوعی است که جنس آن از استیل می باشد. در ادامه به توضیح در مورد آن می پردازیم و ویژگی آن را بازگو خواهیم کرد.

گریتینگ های مشبک پلتفرمی از میله های آلیاژی استیل و آلومینیومی با فاصله های زیاد ساخته شده است و توانایی ویژه ای در جذب ضربات جانبی دارند. می توان آن ها را محافظ، کانکتورهای نصب و سایر لوازم جانبی تهیه کرد.
گریتینگ های استیل تجهیزات ساخت و ساز جدیدی می باشند که در ساخت نیروگاه های برق، دیگ های بخار، کشتی سازی، صنایع نفتی و شیمیایی، ساختمان های اداری و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. گریتینگ دارای میله های استیل ، تهویه هوا و نورگیری بسیار مناسب، سطحی بدون لغزش، ظرفیت تحمل بار، نظافت و نصب آسان را ارائه می دهد.
گریتینگ پلتفرمی به طور جهانی در اکثر صنایع رایج و هم چنین ساختمان های تجاری ، پیاده روها، موانع ایمنی، درپوش های فاضلاب و تهویه هوا مورد استفاده قرار می گیرند. گریتینگ دارای میله های استیل جوشکاری شده در بین تمامی انواع گریتینگ های پلتفرمی به دلیل استحکام، تولید مقرون به صرفه و نصب آسان ، محبوب ترین گریتینگ می باشد.
گریتینگ دارای میله های استیل جوشکاری شده ، به طور کاملا مستحکم و برای ایجاد یک صفحه یکدست و‌ مقاوم جوشکاری شده اند. میله های استحکامی به طور خودکار در نقطه تماس با میل های متقاطع و تحت گرما و فشار بسیار زیاد جوش داده می شوند و برای اتصالی دائمی به هم متصل می شوند. میله های متقاطع میزان بسیار بالایی از استحکام را ارائه می دهد، در عین حال سطحی صاف و هموار دارد تا حرکت بر روی آن آسان و بدون مشکل باشد.
صفحه های گریتینگ استاندارد ، ۳ فوت عرض و ۲۰ یا ۲۴ فوت طول دارند. این صفحات به رنگ مشکی می باشند که یک سر آن برش نخورده است.

گریتینگ استیل مورد استفاده برای ساخت و ساز کف ساختمان یا محل مورد نظر
گریتینگ مدل G325/40/100S بسیار محبوب است.
میله های نگهدارنده: میله های صاف ۳۲ در ۵ میلی متر با فاصله ۴۰ میلی متر از مرکز
میله های متقاطع: میله های چهارگوش ۶ میلی متری با فاصله ۱۰۰ میلی متر از مرکز
ویژگی های گرتینگ استیل:
۱- مقاومت و استحکام بالا، وزن سبک: گریتینگ مشبک جوشکاری شده تحت فشار دارای مزیت هایی همچون میزان تحمل بار زیاد، وزن سبک ، نصب آسان و غیره می باشد.
۲- ظاهری زیبا و با دوام: پرداختی که با فلز روی بر روی این گریتینگ انجام می شود باعث می شود که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم شود و ظاهری براق و زیبا به خود بگیرد.
۳- تهویه مناسب، نورگیری خوب، ضد انفجار و ضد لغزش می باشد.

 

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع گریتینگ و قیمت گریتینگ در مقالات آینده با شما در میان بگذاریم. در نظر داشته باشید که با توجه به تغییرات صنعت همواره قیمت گریتینگ در حال تغییر می باشد پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گریتینگ می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

modir