فروردین ۲۸ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

گریتینگ استیل جوش داده شده استاندارد

گریتینگ استیل جوش داده شده به دلیل استحکام, تولید مقرون به صرفه و نصب آسان از تمام انواع گریتینگ ها پر طرفدارتر می باشد. این مدل استیل جوش داده شده به دلیل قیمت گریتینگ مناسب یکی دیگر از بهترین نوعی است که متقاضی فراوانی دارد. مواردی مانند قیمت گریتینگ یکی از عمده عواملی است که باید به هنگام خرید آنها به آن توجه ویژه ای شود. در این مقاله به توصیف مختصری در مورد گریتینگ استیل جوش داده شده استاندارد می پردازیم.

از این نوع گریتینگ به طور گسترده در اکثر کارخانه های صنعتی و هم چنین ساختمان های تجاری استفاده می شود. گریتینگ استیل جوش داده شده کاربردهای متنوعی مانند پیاده روها، سکو ها، حصارهای ایمنی، درپوش های فاضلاب و درپوش های تهویه هوا دارد. به علاوه، مشبک بودن آن که باعث می شود گریتینگ مقرون به صرفه نیز شود، جریان هوا، عبور نور، انتقال گرما، آب و صدا را به حداکثر می رساند و هم چنین نظافت آن را آسان می کند. صفحه های استاندارد گریتینگ در اندازه های عرضی ۲ ،۳ و ۴ اینچ موجود می باشند.

این نوع گریتینگ به طور مقاوم جوشکاری شده است تا ساختاری یکدست و یکپارچه ایجاد کند. میله های این گریتینگ به طور خودکار در نقاط اتصال با میله های پشتیبان به طور مقاوم جوش داده شده اند و تحت فشار و دمای بالا به یکدیگر متصل شده اند تا اتصالی دائمی را شکل دهند. میله های پشتیبان استحکام بسیار بالا را فراهم کرده و در عین حال سطح گریتینگ را برای قدم زدن آسان و ایمن، صاف و یکدست حفظ می کنند.

قیمت گریتینگ استیل جوش داده شده استاندارد در مقایسه با دیگر گریتینگ های موجود و ساخته شده مناسب تر است و شما می توانید هزینه زیادی را با خرید گریتینگ استیل جوش داده شده استاندارد ذخیره کنید.  برای کسب اطلاع از قیمت گریتینگ استیل جوش داده شده استاندارد می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت و با تماس با همکاران مربوطه از قیمت گریتینگ و انواع آنها مطلع شوید.

modir

Write a Reply or Comment