اردیبهشت ۱۶ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

کیفیت انواع گریتینگ جی آر پی یا اف آر پی

همانطور که در مقالات پیشین توضیح دادیم گریتینگ جی آر پی قطعه ای مانند ضد لغزش، یکی از بالاترین سطح مقاومت ها را در برابر سر خوردن و لرزش در حین راه رفتن بر روی آن ایجاد می کند. این نوع گریتینگ با به کارگیری مواد و ساختار متفاوت قادر است که قابلیت های فراوانی را نسبت به گریتینگ های سنتی ارائه دهد. همراه ما باشید تا در این مقاله شما را با کیفیت فوق العاده گریتینگ جی آر پی یا اف آر پی آشنا کنیم.

گریتینگ های سطح صنعتی برای اموری مانند گذرگاه های کارخانجات، کارگاه ها، صنایع شست و شویی مناسب می باشند و استفاده از آنها را می توان حتی در صنایع بسیاری که نیازمند گریتینگ های آب راهی هستند و بتوانند از آنها در این امور استفاده کنند اشاره کرد اما نکته قابل اهمیت این است که آنها بسیار کم هستند.

جالب توجه است بدانید که سطح ضد لغزش گریتینگ جی آر پی یا اف آر پی تمام نیازهای ایمنی و سلامتی که باید هر صنعت یا کارخانه رعایت و ایجاد کند را دارا می باشد و برای مشتری فراهم می کند.

گریتینگ اف آر پی که به آن گریتینگ جی آر پی نیز می گویند، در برابر کفی هایی که به شدت زنگ می زدنند یک راه حل بسیار ساده ارائه کرده است، این نوع گریتینگ با مقاومت بالایی که در برابر زنگ زدگی دارند تمام نگرانی ها را از بین برده است. این نوع مقاومت در مقایسه با گریتینگ استیل فلز کاری شده سنتی یک مقاومت شیمیایی ارائه می کند و همچنین قابل توجه است بدانید که قیمت گریتینگ اف آر پی در مقایسه با قیمت گریتینگ های سنتی استیل ضد زنگ هزینه قابل توجهی را برای شما ذخیره می کند و بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. قیمت گریتینگ اف آر پی یا جی آر پی با توجه به خدماتی که این محصولات ارائه می دهند بسیار مناسب و قابل توجه است.

این نوع گریتینگ جی آر پی با توجه به شرکت تولید کننده در رنگ و یا حتی جزییاتی در طرح های آنها وجود دارد. این نوع گریتینگ ها به رنگ های خاکستری، سبز، زرد مانند علائم استانداردی وجود دارند اما برای داشتن دیگر رنگ ها باید نوع رنگ آن را سفارش دهید.

محصولات سفارشی ساخته شده فایبرگلاس با برش هایی دقیق تهیه شده اند که خدماتی را برای طراحی سی دی ای حرفه ای فراهم می کند. شما می توانید با مراجعه به قسمت نمونه کارها در سایت انواع این نوع محصولات را در سایت مشاهده نمایید و با خدمات ما آشنا شوید.

شرکت ما قادر به ساخت گریتینگ های فایبرگلاس ویژه ای است که تمام نیازهای مخصوص شما را بر طرف می کند. ما افتخار این را داریم که اذغان کنیم بیشتر سفارش ها در عرض ۲۴ ساعت تهیه می شوند و به دست مشتری گرامی می رسند. جهت ثبت سفارش گریتینگ خود و اطلاع از قیمت گریتینگ می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

modir

Write a Reply or Comment