بهمن ۰۹ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

از میله های گریتینگ چه می دانید؟

 

احتمالا برخی افراد می دانید که کاربرد گریتینگ در چه موارد و چه صنایعی است اما اگر شما جز افرادی هستید که به طور دقیق نمی دانید گریتینگ چه کاربردهایی دارد این مقاله را حتما بخوانید. در مقالات پیش در مورد اینکه گریتینگ چیست و انواع آنها چگونه است صحبت کردیم در این مقاله قصد داریم شما را با مزایا و کاربرد میله های فلزی گریتینگ آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری با شما در میان بگذاریم.

ابتدا می خواهیم اشاره ای به مزایای میله های گریتینگ فلزی کنیم و سپس کاربرد آنها را با شما مطرح کنیم:

مزایای میله گریتینگ فلزی:

  1. آنها به راحتی نصب می شوند و جالب توجه است که در نصب آنها دشواری و سختی وجود ندارد.
  2. این میله های گریتینگ ساختار محکمی دارند. توجه داشته باشید که ساختار آنها بسیار مقاوم می باشد.
  3. ظاهر زیبایی دارند که به فضا زیبایی می بخشد. همانطور که تا به حال با میله های گریتینگ مواجه شده اید. متوجه شده اید که ظاهر آنها بسیار قابل توجه است.
  4. میله های گریتینگ فلزی نفوذپذیری آب خوبی دارند. این میله ها آب را به خوبی به طور مغناطیسی نفوذپذیر می کنند.

 

کاربرد میله های گریتینگ فلزی

  1. میله گریتینگ فلزی که آبکاری فلزی شده است با عرض مساحت ۶۵-۲۰۰ میلی متر و ضخامت ۵-۲۰ میلی متر می باشد: نمونه هایی از این میله ها مانند گریتینگ فلزی آبکاری فلزی شده ورقه های جوشکاری برای خدمات سنگین و روزانه میله های گریتینگ استفاده می شوند. قابل توجه است بدانید که این نوع گریتینگ فلزی برای حیاط های بزرگ، اسکله ها، پل های جاده های زغال و غیره که حمل کامیون های بزرگ را تحمل می کنند مناسب می باشد.
  2. میله های گریتینگ فلز آبکاری شده (آنهایی که نسبت فاصله میله ها ۴۰ میلی متر می باشد): میله های فلزی گریتینگ فلز آبکاری شده که فاصله های ۴۰ میلی متری با شیب تند دارند، استفاده از آنها در موارد کوچک تر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. این میله های گریتینگ سبک وزن می باشند و مطمئنا انتخاب ایده آلی هستند.
  1. میله های گریتینگ آبکاری فلزی شده ( با فاصله نسبی ۴۰ میلی متر میله ها): میله های فلزی گریتینگ فلز آبکاری شده صاف با شیب تند به همراه فاصله ۵۰ یا ۶۰ میلی متر در صنعت استخراج معادن معدنی استفاده می شوند تا مشکل چلپ چلوپ روی صفحات حل شود. قابل توجه است بدایند این نوع میله ها معمولا برای پروژه های کارخانه پروژه معادن استفاده می شود.
  1. میله های گریتینگ فلز آبکاری شده ( با فاصله نسبی ۳۰ میلی متری میله ها): میله های فلزی گریتینگ فلز آبکاری شده با شیب تند به همراه فاصله ۳۰ میلی متر  برای صنایع متنوعی تری که با سری های نسل سوم گریتینگ آبکاری فلزی شده مشترک آشنا هستند مورد استفاده قرار می گیرند، در این نوع میله ها فشار بر روی سطح آنها نیروی تماس قوی تری ایجاد می کند.

 

در این مقاله شما را با کاربرد و مزایای میله های گریتینگ فلزی که آبکاری فلزی شده اند آشنا کردیم.  شاید همواره برای شما سوال باشد که قیمت گریتینگ چگونه است و یا اینکه این انواع میله های گریتینگ چه نوع قیمتی دارند و یا قیمت گریتینگ در بازار در چه رنجی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گریتینگ می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید. با ما همراه باشید تا بیشتر از این نوع میله های فلز آبکاری شده به شما اطلاعات دهیم و مطالب بیشتری در مورد قیمت گریتنگ برای شما تهیه نماییم.

modir