اردیبهشت ۳۰ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

معرفی مزایای استفاده از گریتینگ

با خواندن مقالات پیشین بدون شک می دانید که گریتینگ ها دارای انواع مختلف می باشند و می توان به طور جایگزین از آن ها استفاده کرد. انواع متفاوت آنها قیمت گریتینگ متفاوتی نیز دارد.

توجه داشته باشید که گریتینگ ها در هر محیطی ایمن، با دوام و کاربردی می باشند.

انعطاف پذیری

استفاده از گریتینگ علاوه بر اینکه باعث تهویه هوا و عبور نور می شود، این امکان را به وجود می آورد که بستگی به میزان استحکامی که دارد و این که از چه نوع گریتینگ استفاده می کنید، عابران پیاده سبک وزن تا ماشین آلات سنگین از روی آن بتوانند عبور کنند.

ماندگاری

گریتینگ ها نسبت به تمام موارد احتمالی جایگزین برای آن ها نظیر محصولات چوبی، پلاستیکی و سایر محصولات فلزی از ماندگاری و دوام بیشتری برخوردار است. قیمت گریتینگ در برابر قابلیت هایی که گریتینگ با خود به همراه دارد و مقاومت و دوام بسیار بالایی که دارند اصلا قابل قیاس نمی باشد.

نصب و تعمیر آسان

قابل توجه است که بدانید، گریتینگ ها مطابق با هر نوع کف ساختمان و مجموعه می باشند.

بدون نیاز به اقدامات سرویس و نگهداری

گریتینگ ها باعث می شوند که هیچ گونه ضایعات یا آب بر روی سطح زمین باقی نماند و موارد ذکر شده کاملا تخلیه شوند.

گریتینگ ها در جنس های مختلفی نظیر استیل کربن، آلومینیوم و استیل ضد زنگ و نوع ساختاری متفاوتی نظیر جوش داده شده، پرس شده، میله های متقاطع موجود می باشند. سطح گریتینگ نیز دارای انتخاب های صاف و هموار و نوع دندانه دار می باشد. با برقراری یک تماس با مجموعه ما می توانید به هر میزان که به گریتینگ نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

قیمت گریتینگ ها نسبت به دیگر تجهیزات موجود در صنایع از حد فاصل مناسبی برخوردار است و با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان قیمت گریتینگ را ملاک کار خود قرار می دهند توصیه می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت گریتینگ هر مدل متفاوت حتما با همکاران ما در این خصوص صحبت نمایید.

modir

Write a Reply or Comment