اردیبهشت ۲۱ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

مزایا و کارایی گریتینگ جی آر پی

همانطور که در مقالات پیشین در مورد گریتینیگ جی آر پی و قیمت گریتینگ آن توضیح دادیم بیان کردیم  که گریتینگ جی آر پی با کیفیت ترین گریتینگ اف آر پی موجود در بازار می باشد. این گریتینگ ضد لغزش و سر خوردگی، مقاوم در برابر آتش و مواد شیمیایی می باشد و هم چنین بسیار با دوام و ماندگار است. گریتینگ اف آر پی در هر شرایط محیطی که قرار داشته باشد چندین سال ماندگار خواهد بود. قیمت گریتینگ جی آر پی نسبت به گریتینگ های سنتی استیل و آلومینیوم با توجه به نسبت مقاومت بیشتر و کارایی بهتر نسبت به این نوع گریتینگ ها، بسیار ارزان تر می باشد. حال بیشتر در مورد گریتینگ جی آر پی توضیح خواهیم داد.

گریتینگ قالب بندی شده جی آر پی

گریتینگ قالب بندی شده جی آر پی برای ارائه حداکثر کارآیی و عملکرد حتی در سخت ترین شرایط طراحی شده است. این گریتینگ پیشرفته ، جایگزینی مقرون به صرفه مواد سنتی و قدیمی مانند استیل می باشد که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد و نیاز کمی به سرویس و نگهداری می باشد. مزایای این گریتینگ عبارتند از :

مقاوم در برابر لغزش و سر خوردگی

گریتینگ کفپوش همراه با استانداردهای ضد لغزش می باشد تا هنگام حرکت بر روی این گریتینگ از وقوع حادثه جلوگیری شود. این نوع گریتینگ در برابر لغزش و سر خوردگی مقاومت بالایی دارند.

مقاوم در برابر ضربه

اگر به گریتینگ استیل ضربه سنگینی وارد شود ، برای مثال اگر لیفتراک از روی آن عبور کند تغییر شکل می دهد. گریتینگ جی آر پی میزان جذب انرژی زیادی دارد و بدون آن که صدمات جدی و دائم ببیند می توان بر روی آن ضربه وارد کرد.

سبک وزن

برای حمل و نقل یا جابه‌جایی گریتینگ هایی با ضخامت ۲۵ میلی متر ( ۱۲.۳ کیلوگرم بر متر مربع ) و ۳۸ میلی متر ( ۱۹.۵ کیلوگرم بر متر مربع ) نیازی به تجهیزات مخصوص نخواهید داشت. این نوع گریتینگ را می توان با کمک دو نفر به آسانی جابه‌جا کرد.

مقاوم در برابر آتش سوزی : این گریتینگ ها با توجه به استانداردهای مربوط به آتش سوزی مورد آزمایش قرار گرفته اند و مطابق با استانداردهای کلاس ۲ آتش سوزی می باشند. اگر می خواهید گریتینگ مورد استفاده نسبت به آتش سوزی مقاوم تر باشد و دود کمتری تولید کند، می توانید از گریتینگ های دارای رزین استفاده کنید. برخلاف گریتینگ های استیل، در این نوع گریتینگ ها خطر ایجاد جرقه حاصل از افتادن و برخورد اجسام فلزی با سطح گریتینگ وجود ندارد.

مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی

گریتینگ هایی که ما در مجموعه خود به شما ارائه می دهیم دارای رزین مقاوم در برابر مواد شیمیایی می باشد و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارند وعلاوه بر این موضوع، می توان از این گریتینگ ها در شرایط بسیار نامساعد نظیر پالایشگاه ها، کارخانه های تولید مواد شیمیایی و مناطق ساحلی نیز استفاده کرد.

قیمت گریتینگ مناسب

قیمت گریتینگ این مدل نسبت به گریتینگ های استیل و آلومینیومی از قیمت پایین تری برخوردار است. همین قیمت گریتینگ باعث محبوبیت گریتینگ جی آر پی در میان جوامع متفاوت شده است. در خصوص اطلاع از قیمت گریتینگ با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

modir

Write a Reply or Comment