اسفند ۲۲ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

مزایای گریتینگ قالب بندی شده

در این مقاله می خواهیم به موارد بسیار کاربردی و مزایای جالب گریتینگ قالب بندی اشاره کنیم که به نظر می آید کمتر کسی به این موارد پرداخته و آنها را مورد بررسی قرار داده است. همانطور که می دانید موارد مورد بررسی قیمت گریتینگ و کارایی آن می باشد که ما در مقالات پیشین به کرار در مورد قیمت گریتینگ صحبت کرده ایم. در این مقاله برآنیم تا شما را با هرچه بیشتر مزایای گریتینگ قالب بندی شده آشنا کنیم. در ادامه به آنها می پردازیم.

اولین مورد که بسیار قابل توجه مصرف کنندگان می باشد این است که گریتینگ قالب بندی شده در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است

این گریتینگ قالب بندی شده استحکام مضاعف و دو جهته دارد که یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در محبوبیت این نوع گریتینگ می باشد.

قابل توجه است بدانید برخلاف گریتینگ های سطح صاف این نوع گریتینگ در مقابل سر خوردن و لغزش مقاوم است

گریتینگ قالب بندی شده از لحاظ مالی بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا به اقدامات سرویس و نگهداری کمی نیاز دارد و به دلیل مقاومت بالای آن برای محیط های بیرونی بسیار مناسب است.

گریتینگ بسته به نوع آن در برابر سنگینی و وزن بالا مقاومت های متفواتی دارند اما گریتینگ قالب بندی شده مقاومت و استحکام زیادی در مقابل وزن های زیاد دارد

یکی از خصوصیات منحصر به فرد گریتینگ قالب بندی شده این می باشد که در مقابل آتش سوزی مقاوم است و جنس و مقاومت آن  دربرابر حرارت به گونه ای است که تا حرارت های بالا نیز در مقابل آتش سوزی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

یکی از خصوصیاتی که مشتریان و مصرف کنندگان را به سمت استفاده از گریتینگ قالب بندی شده سوق می دهد وزن آن می باشد. این نوع گریتینگ سبک وزن می باشد و به هنگام نصب شما را با مشکل مواجه نمی کند.

در مقابل برخورد ضربه مقاوم است و ضد ضربه می باشد. ضد ضربه بودن گریتینگ قالب بندی شده یکی از ویژگی های مهم و اساسی آن می باشد. با این ویژگی گریتینگ هم در هزینه های مالی صرفه جویی می شود و هم ایمنی آن بالاست.

قابل توجه است بدانید این نوع گریتینگ نسبت به دیگر گریتینگ های موجود طول عمر زیادی دارد

و در آخر آنکه گریتینگ قالب بندی شده داری ظاهر ارگونومیک بسیار خوبی است و ظاهر زیبایی به محیط می بخشد.

گریتینگ های قالب بندی شده در انواع طرح، رنگ های استاندارد و سفارشی، عمق، اندازه پنل و چارچوب و پیکربندی در دسترس می باشند. گزینه های سطوح این نوع گریتینگ عبارتند از سطح قوسی شکل یا سطح برس خورده ، که هر دو مورد ویژگی عدم لغزش و سر خوردن بی نظیری ارائه می دهند. گریتینگ قالب بندی شده در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد و طیف گسترده ای از کاربردها و استفاده در محیط های مختلف را ارائه می دهد.

با توجه به ویژگی های توصیف شده در بالا حالا بهتر گریتینگ قالب بندی شده را می شناسید و هرچه بیشتر با مزایای آن آشنا شدیدآن آشنا شدی. با مراجعه به مقالات قبلی موجود در سایت می توانید با انواع گریتینگ و قیمت گریتینگ آشنا شوید و یا اگر می خواهید با قیمت تک تک انواع گریتیگ آشنا شوید می توانید با شماره های موجود در سایت جهت قیمت گریتینگ تماس حاصل نمایید.

modir