فروردین ۳۱ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

طیف گسترده ای از گریتینگ استیل

قیمت گریتینگ یکی از عوامل مهمی است که به هنگام خرید آن باید توجه به خصوصی به آن شود و با توجه به بالا رفتن قیمت مواد اولیه وارداتی قیمت گریتینگ یکی از عواملی است که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته است. در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی در مورد گریتیگ استیل و قیمت گریتینگ به شما بدهیم

این نوع گریتینگ در مدل های زیادی با میزان تحمل بار و ضخامت مختلف ساخته می شود. این گریتینگ از استیل با حداقل گرید ۲۵۰ یا مشابه آن ساخته می شود و طوری طراحی شده است که در مقابل ضربه و بارهای سنگین مقاوم باشد تا مطابق استاندارد AS3679.1 باشد.

مجموعه ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان گریتینگ در کشور می باشد و گریتینگ بزرگ ترین پروژه ها در سرتاسر کشور را تامین می کند. کارخانه های ما از نظر کیفیت ، ایمنی و عملکرد در سطح جهانی می باشند و محصولات ما رقیب سرسخت محصولات جهانی است.

بر اساس محل مورد نظر شما، طی فقط چند روز می توانید گریتینگ های سفارش داده شده را تحویل بگیرید.

هم چنین می توانیم گریتینگ های استاندارد با مدل ها و میزان تحمل بار مختلف به شما ارائه دهیم. علاوه بر موارد ذکر شده ، هم چنین ظرفیت تولید پروفیل های گریتینگ مناسب با پروژه های شما را داریم. تنها کافی است که مشخصات فنی مربوط به پروژه خود را به ما بگویید و ادامه کار را به ما بسپرید.

مجموعه ما مجهز به کنترل تولید و کنترل کیفیت بسیار دقیق برای فراهم کردن نیازهای مربوط به گریتینگ پروژه شما می باشد. مدیریت کنترل کیفیت کارخانه های ما خیالی آسوده برای شما تضمین می کند.

مقاوم در برابر لغزش و سر خوردن: مقاومت در برابر سر خوردن سطح مجتمع ها و پیاده روها موضوعی بسیار مهم در هر پروژه می باشد. گریتینگ استاندارد و گریتینگ استیل دارای صفحه ای مربع شکل با گوشه هایی صاف می باشد. به منظور افزایش مقاومت در برابر سر خوردگی، عوامل زیادی مانند شیب گریتینگ را باید مد نظر قرار داد. بر اساس مواردی که در استاندارد AS1657-2013 بیان شده است، به منظور امنیت بیشتر پیاده روها با شیب بیشتر از مقدار تعیین شده، باید از صفحات ۱۰ در ۱۰ میلی متر استفاده کرد.

نظرات خود را از طریق ارسال پیام با ما در میان بگذارید و با ما همراه باشید.

modir

Write a Reply or Comment