سوالات متدوال در مورد گریتینگ (بخش دوم)

بسیاری از مخاطبان سوالات متداولی در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ می پرسند که در طی دو مقاله واجب دانستیم به این سوالات پاسخ دهیم. با ما در ادامه همراه باشید تا این سوالات را بازگو کنیم و به آن ها پاسخ دهیم.

نحوه ساخت گریتینگ به چه صورت است؟

تولیدکنندگان و سازندگان گریتینگ از مواد مختلفی برای ساخت گریتینگ استفاده می کنند که شامل آلومینیوم، استیل کربن و استیل ضد زنگ می باشد. آلومینیوم جنس سبک تری است ، اما باید این نکته را بیان کرد که هم آلومینیوم و هم استیل بسیار ماندگار و با دوام می باشند. این نوع گریتینگ ها در ضخامت های مختلف و با فاصله های متفاوت بین میله ها وجود دارد. همینطور گریتینگ هایی با جنس فایبرگلس وجود دارد که از آلومینیوم و استیل سبک تر می باشد و نسبت به آنها مقاومت بالاتری دارد.

از گریتینگ در چه مواردی استفاده می شود؟

گریتینگ برای استفاده در فضاهای تجاری و هم چنین فضاهای صنعتی ایده آل می باشد. در کارخانه ها، گریتینگ باعث می شود که سطحی ایمن و ضد سُر خوردگی ایجاد شود که بتوان روی این سطح قدم برداشت و ماشین آلات مختلف قرار داد. در خروجی های اضطراری، گریتینگ میزان تحمل بار بسیار بالایی ارائه می دهد و هم چنین باعث می شود که چسبندگی مناسبی با سطح ایجاد شود تا از سقوط اجسام و افراد جلوگیری به عمل آید. از گریتینگ هم چنین در پل ها و سطوح شیب دار نیز استفاده می شود.

چرا استفاده از گریتینگ انتخاب خوبی می باشد؟

مستحکم بودن یکی از مواردی است که می توان در تعریف گریتینگ بیان کرد. مقاومت گریتینگ باعث می شود که انتخاب هوشمندانه ای برای استفاده از آن در مناطقی شود که میزان عبور و‌ مرور زیاد است. گریتینگ می تواند بدون آن که ذره ای از یکپارچگی و‌ کیفیت خود را از دست بدهد ، سال ها وزن اجسام مختلف را تحمل کند.

قیمت گریتینگ به چه صورت است؟

هر نوع گریتینگ با توجه به جنس آن و قابلیت هایی که با خود به همراه دارد قیمت گریتینگ متفاوتی نیز دارد. گریتینگ های سنتی مانند استیل و آلومینیوم از گریتینگ های فایبرگلس قیمت گریتینگ بیشتری دارند که این امر کاملا طبیعی است، زیرا فلزی که در این نوع گریتینگ ها به کار می برند نیز قیمت گریتینگ بیشتری دارد.

قیمت دقیق هر نوع گریتینگ را می توانید از طریق راه های ارتباطی از همکاران ما جویا شوید.

modir

Write a Reply or Comment