اسفند ۱۴ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه

سطوح گریتینگ قالب بندی شده فایبرگریت

گریتینگ محصولی است که شما در استفاده از آن را در بسیاری از امکان می توانید ببنید. قیمت گریتینگ با توجه به کارایی آن بسیار مقرون به صرفه است و با کارایی که گریتینگ دارد این قیمت بسیار متناسب می باشد. در این مقاله می خواهیم به گریتینگ قالب بندی شده بپردازیم و اطلاعات موجود در خصوص این محصول را در اختیار شما قرار دهیم. در دامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

محصولات گریتینگ قالب بندی شده مخصوص مجموعه ما دارای سطوح زیر می باشند:

مشخصه های سطوح گریتینگ بر اساس شرایط ذکر شده در استاندارد NFPA 77 و نسخه ساب ۲۰۰۰ در خصوص اقدامات توصیه شده در زمینه الکتریسیته ساکن می باشند. مقادیر مشخصات فنی زیر حداقل مقادیر بر اساس راهنمای NFPA 77 می باشد و فقط در صورت تمیز و مسطح بودن گریتینگ حاصل می شوند. استفاده از اتصالات محکم کننده به زمین در ۴ گوشه گریتینگ را توصیه می کنیم.

. میانگین مقاومت سطح گریتینگ : ۱۰۳ * ۲.۵ الی ۱۰۶ * ۱ اهم در هر فوت

. میانگین مقاومت به فشار بر زمین : ‹۱۰۸ اهم

گریتینگ قالب بندی شده فایبرگریت: قابل توه است بدانید فایبرگریت از ترکیب وینیل بسیار مرغوب و تقویت خارجی ساخته شده است تا تنها گریتینگ قالب بندی شده مناسب برای استفاده در شرایط وجود اسید هیدروفلوریک باشد. گریتینگ قالب بندی شده HF ، گریتینگ ضد آتش سوزی می باشد و می توان از آن در گریتینگ هایی که قبل از موعد فرسوده می شوند ، بهره برد.

گریتینگ قالب بندی شده استاندارد NSF  با تاییدیه ۶۱ : مجموعه اکنون قادر به ساخت گریتینگ استاندارد NSF با تاییدیه ۶۱ می باشد. گریتینگ قالب بندی شده با فرمول NSF در رنگ های سفارشی خاکستری تیره و خاکستری روشن در دسترس می باشد. هم چنین توجه داشته باشید که این گریتینگ در تمام طرح ها و ضخامت ها موجود می باشد.

گریتینگ های قالب بندی سفارشی ، قابلیت این را دارند که در تمام طرح ها و پیکربندی ها طراحی شوند تا پاسخگوی نیازهای کاربردی مخصوص شما باشند. هم چنین مجموعه ما قادر به ساخت گریتینگ هایی می باشد که مقاومت بی نظیری در مقابل سر خوردن و لغزش بر روی آن در شرایط متفاوت همچون شرایط خیس یا روغنی ارائه می دهند.

همانطور که مطالعه نمودید گریتینگ قالب بندی شده مشخصات چشمگیر و قابلیت های فراوانی دارد که بدون شک نیاز مصرف کننده را برطرف خواهد کرد. شرکت ما انواع گریتیگ به همراه قیمت گریتینگ متفاوت و مقرون به صرفه ای را در بازار ارائه می دهد که آگاهی از آن خالی از لطف نمی باشد. برای رضایت مشتریان ما شماره های تماسی در سایت قرار داده ایم تا راحتتر بتوانند از طریق تماس از قیمت و تنوع گریتینگ مطلع شوند در غیر این صورت می توانید در زیر مقاله ها برای ما پیام بگذارید. مشتاقانه منتظر حمایت ها ی گرم و سوالات شما در خصوص قیمت گریتینگ و دیگر ویژگی های آن می باشیم. سایت ما را دنبال کنید تا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری برای شما فراهم کنیم.

modir