فروردین ۰۷ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه

بررسی چند نوع گریتینگ

در این مقاله قصد داریم به توضیح چندین نوع از انواع گریتینگ های مختلف بپردازیم و در مور ویژگی های منحصر به فرد آنها با شما سخن بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید:

گریتینگ کانال

گریتینگ کانال ، گریتینگ یکدست فلزی ای می باشد که با شکل دهی سرد استیل یا آلومینیوم به شکل کانال ساخته می شود. قسمت های مشبک یا همان طور که به طور رایج گفته می شود، سطح قدم زدن ، دارای حفره های گرد یا الماسی شکل می باشد که بر روی صفحه ایجاد شده اند تا سطحی چسبنده ایجاد کند و تبخیر آب و خروج سایر مواد را امکان پذیر کند. وزن سبک تر گریتینگ کانال نصب آسان را امکان پذیر می کند و انتخابی عالی برای کاربردهای سبک تا متوسط مانند پلکان، کف ساختمان و پیاده روها می باشد.  قیمت گریتینگ کانال مقرون به صرفه می باشد.

گریتینگ فایبرگلاس

. نسبت وزن به استحکام مشابهی با گریتینگ های آلومینیومی دارد ولی قیمت گریتینگ فایبرگلاس از گریتینگ آلومینیوم ارزان تر می باشد.

. گریتینگ فایبرگلاس از جانب وزارت بهداشت برای نگهداری مواد غذایی تایید شده است.

. گریتینگ فایبرگلاس با جنس وینیل استر مقاومت بسیار زیادی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی مواد شیمیایی و شرایط محیط باز دارد.

. گریتینگ فایبرگلاس نارسانا می باشد، در مقابل پرتوهای فرابنفش ( UV ) و آتش سوزی مقاوم می باشد.

گریتینگ فایبرگلاس در رنگ های متنوع برای کاربردهای مختلف مد نظر شما موجود می باشد.

گریتینگ قالب بندی شده

گریتینگ قالب بندی شده به صورت یکدست ساخته می شود. ترکیب رزین وینیل یا پلی استر تقویت شده با رشته های به هم بافته شده فایبرگلاس باعث ساخت محصولی استحکام چند جهته بی نظیر شده است. توجه داشته باشید که ساختار یکدست آن هم چنین تغییرات مختلفی مانند برش یا ایجاد حفره بدون ایجاد نقص در ساختار یکدست در آن را امکان پذیر می سازد. در حالی که این نوع گریتینگ کاربردهای مختلفی دارد، استفاده اصلی از آن در کف ساختمان ها، پیاده روها، گودال ها، سکوها و پلکان می باشد. نسبت استحکام به وزن بالا ، مقاومت بی نظیر در برابر شرایط جوی و ساخت آسان آن باعث می شود که این گریتینگ انتخاب عالی برای کاربردهای محیط بیرونی می باشد. مجموعه ما طیف وسیعی از گریتینگ قالب بندی شده در رنگ ها و ضخامت های مختلف ارائه می دهد.

گریتینگ پالترود شده

گریتینگ فایبر گلاس پالترود شده ( فرایند محکم کردن مواد پلاستیکی، به این صورت که فایبر گلاس را با رزین از طریق گرما به هم محکم میکنن ) استحکام بالایی در مقابل اجسام سنگین وزن دارد و در برابر شرایط محیطی مقاومت خوبی نشان می دهد و در مواردی که به گریتینگ سبک و نصب آسان نیا است انتخاب مناسبی می باشد. گریتینگ پالترود شده فایبر گلاس به ۳ بخش تقسیم بندی می شود:  گریتینگ با میله های I شکل، گریتینگ با میله های T شکل، و گریتینگ با میله های مقاوم در مقابل بار زیاد.

برای اطلاعات از قیمت گریتینگ و قیمت گرینیگ های ذکر شده در بالا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

modir